Курбели Shimano Zee FC-M645 1x10 DH - 170 мм

Курбели Shimano Zee FC-M645 1x10 DH - 170 мм

Марка: Shimano
Код на продукта: Zee FC-M645
Наличност: В наличност
219,00лв
-+
Минимално кол-во за поръчка: 9999